מסע החיים

מודעות יהודית

קורס לגברים עם הרב משה בויאר שליט"א

באנו לעולם  הזה לזמן קצוב, כשיום רודף יום והזמן חולף בטרדות ובמרדף הקיום.

נעצור כעת לברר באמת: מי אני? מהי השליחות שלי? האם אני מממש את מלוא הפוטנציאל שלי? האם אני פועל בהתאם לתוכנית שהתווה עבורי בורא עולם?

קורס זה יעניק לנו דרך סלולה והכרות עם הכוחות הגלומים בנו, להבין את תפקידנו בעולם, ולגלות כי האדם הוא עולם קטן, המחולל שינוי גדול…

קורס להכרות עם כוחות הנפש וזיהוי השליחות האישית

כוחות נפש אדירים עומדים לרשותנו, איך נשתמש בהם?

הקב"ה טבע בנפש האדם כוחות אדירים לפעולה ושינוי בעולם, אולם הסתר הפנים הגדול מותיר אותו בעלטה של חוסר וודאות. כאשר נסיר את המסווה ונלמד לעומק את תכונות הנשמה על רבדיה השונים, נתמלא בכוחות שלא שיערנו שקיימים בתוכנו ונוכל להתגבר ולעמוד בניסיונות הלא פשוטים שהחיים מציבים בפנינו.

לבנות תחושת ערך עצמי יהודי אמיתי ולזכות לבריאות ולשפע

במפגשי הקורס המרתקים נקבל הסתכלות חדשה בדרך התורה הקדושה על סוגיית הערך העצמי, סוגיית הכבוד וכיצד הן משפיעות באופן ישיר על יראת השמיים שלנו.

במהלך הקורס נלמד אודות הקשר הישיר בין סוגיית כבודו של האדם לשפע הפרנסה המשתלשלת לו משמים ולבריאות הגופנית, ומה עליו לעשות על מנת שלא לפגוע בצינור זה.

הרב בויאר שליט"א מחולל מהפכה של ממש בעולם המודעות היהודית ותורת הנפש, ומעביר לנו ידע צרוף ונקי מכל סיג של חיצוניות או חוכמה גויית. ידע מרתק, מפעים ומשנה חיים,  אודות תורת הנפש היהודית וסגולותיה הנצחיות.

קורס שמעניק משמעות מחודשת לחייהן של מאות משפחות!

קורס זה מעניק לך השקפה תורנית צרופה וטהורה, יחד עם כלים מעשיים אותם תוכל ליישם על חייך באופן מידי.

למי מיועד הקורס?

לאנשי מקצוע מתחומי היעוץ והטיפול, לעוסקים בחינוך והוראה, ולכל אדם שרוצה להעמיק את הידע שלו על הכוחות הטמונים בו, ולזכות באיכות חיים.

28 שעורים

ימי חמישי
שעות: 19:30-20:45

בני ברק

רח' הרב הירש 10 ת"ת בתי אבות פונוביז'

משתתפים מספרים :

דילוג לתוכן